DET ÄR OSS DU TRÄFFAR PÅ DE OLIKA KONTOREN

Camilla Morén : Redovisningskonsult

Camilla Morén

Redovisningskonsult

camilla.moren@rdv.se
0950-348 42
Henrik Berggren : Auktoriserad Redovisningskonsult

Henrik Berggren

Auktoriserad Redovisningskonsult

henrik.berggren@rdv.se
0950-348 47
Jessica Brännlund : Auktoriserad Redovisningskonsult

Jessica Brännlund

Auktoriserad Redovisningskonsult

jessica.brannlund@rdv.se
0950-348 52
Åke Morén : Auktoriserad Redovisningskonsult

Åke Morén

Auktoriserad Redovisningskonsult

ake.moren@rdv.se
0950-348 41
Carina Persson : Auktoriserad Redovisningskonsult

Carina Persson

Auktoriserad Redovisningskonsult

carina.persson@rdv.se
0950-348 45
Kristin Isaksson : Receptionist / Assistent

Kristin Isaksson

Receptionist / Assistent

kristin.isaksson@rdv.se
0950-348 40
Ann-Marie Persson : Redovisningskonsult

Ann-Marie Persson

Redovisningskonsult

annmarie.persson@rdv.se
Anna-Karin Johansson : Redovisningskonsult

Anna-Karin Johansson

Redovisningskonsult

annakarin.johansson@rdv.se
0950-348 46
Emelie Backman : Redovisningskonsult

Emelie Backman

Redovisningskonsult

emelie.backman@rdv.se
0950-348 56
Carina Österberg : Jurist

Carina Österberg

Jurist

carina.osterberg@rdv.se
090-349 44 34
Josselynes Lindahl : Redovisningskonsult

Josselynes Lindahl

Redovisningskonsult

josselyne.lindahl@rdv.se
090-349 44 31
Mariah Kanon : Redovisningskonsult

Mariah Kanon

Redovisningskonsult

mariah.kanon@rdv.se
0950-348 44
Lena Samuelsson : Redovisningskonsult

Lena Samuelsson

Redovisningskonsult

lena.samuelsson@rdv.se
0950-348 53
Lina Elfridsson :  Redovisningskonsult

Lina Elfridsson

Redovisningskonsult

lina.elfridsson@rdv.se
090-349 44 36
Ragnhild Thomasson : Redovisningskonsult

Ragnhild Thomasson

Redovisningskonsult

ragnhild.thomasson@rdv.se
0940-584 720
Björn Andersson :

Björn Andersson

bjorn.andersson@rdv.se
Simon Bernroth :

Simon Bernroth

simon@pocom.nu
090-71 54 71
Pia Wikström :

Pia Wikström

pia@pocom.nu
090-71 54 71
Bodil Olofsson :

Bodil Olofsson

bodil.olofsson@rdv.se
0940-58 47 22